למה GLASSIX? תשאלו את מי שהמערכת כבר מותקנת אצלו!

למה GLASSIX? תשאלו את מי שהמערכת כבר מותקנת אצלו!

מה אומרים הלקוחות?

אריאל קשיר
אריאל קשירמנהל תקשורת ואבטחת מידע ואחראי על תחום הדיגיטל ומוקדי השירות ב'הרץ'
קרא עוד
"בנוסף ליכולות של המערכת וליישום הסופר מקצועי של הצוות בקונסיסט, אריאל [סהר] חשף אותנו לשיטות חדשניות בעולם המוקדים הדיגיטלים, דבר שהציף ערך נוסף של המערכת שנובע מהניסיון הרב שהצוות בקונסיסט צבר...היופי בגלאסיקס טמון בקלות העבודה אתה – תודות לעיצוב ה UI/UX// הסביבה היא מאוד ידידותית...מבחינתנו, בכל הקשור למתן שירות לקוחות בדיגיטל – הצוות של המערכת בקונסיסט הם האורים והתומים...ובכל פעם שיש פיתוח חדש במערכת, אנו נהיה הראשונים שנטמיע אותו...זאת שותפות דרך אמיתית, ואנחנו גאים להיות חברת השכרת הרכב המובילה בתחום שירות הלקוחות הדיגיטלי, ומודים לקונסיסט על המקצועיות והשירות!
רועי בר חןמנהל השיווק של UTI - יבואנית משאיות ISUZU
קרא עוד
"ההתקנה של גלאסיקס במוקד השירות והמכירות האיצה את היכולת שלנו לענות לכל השאלות של הלקוחות שלנו באופן היעיל והמהיר ביותר.... הלקוחות זוכים לחווית שירות מיטבית מבחינת היעילות והמיידיות, ואנחנו כחברה יכולים לסגור את מעגל השירות והמכירה במהירות....עוד תכונה שמאוד עוזרת בתהליכי השירות והמכירות היא היכולת להעביר תוצרי הסבר והדרכה ומסמכים דיגיטלים, בזמן אמת, בין הנציג ללקוח, כמו למשל תמונות, סרטוני וידאו ומסמכי לקוח דיגיטלים."
דליה אלב בן שטרית
דליה אלב בן שטריתמנהלת מחלקת שירות באגף המחשוב באוניברסיטה העברית
קרא עוד
"חשוב לי מאוד להחמיא הן לאריאל סהר (מנהל תחום GLASSIX בקונסיסט) והן לשחר קציר (חבר צוות המיישמים של SysAid) על השירות והמקצוענות...העובדה ששתי המערכות נמצאות תחת קורת גג אחת של קונסיסט, מהווה פלוס ענק עבורנו. האינטגרציה מלאה, כל דרישה מקבלת מענה מקצועי ויעיל, והצוותים של קונסיסט תמיד זמינים עם פתרון."
ארנון ספיר
ארנון ספירמנהל תפעול - 019 מובייל ואינטרנט
קרא עוד
"זמן קצר לאחר הטמעת המערכת חל שיפור משמעותי בשירות ובקיצור הזמן שלוקח לנציגים במוקד לפתור קריאות, דבר המתאפשר במידה רבה תודות ליכולת של המערכת להעביר ללקוחות סרטונים ותוצרי הדרכה תוך כדי ההתקשרות."
ערן גוטמן
ערן גוטמןמנהל מערכות מידע בקבוצת שיכון ובינוי
קרא עוד
"השירות והתמיכה מהווים מודל שירות שלם שקונסיסט מספקת כפתרון אינטגרטיבי שעובד מעולה... בכלל, כל העבודה עם קונסיסט עבורנו זה חלק מפתרון מקיף שעובד מצויין...אנשי קונסיסט הם מקצוענים מהשורה הראשונה שמבינים שירות ומערכות מידע.
גבי  מורדו, הולמס פלייס
גבי מורדו, הולמס פלייססמנכ"ל המכירות והשירות
קרא עוד
"אין מלים לתאר את המקצועיות והשירות של הצוות בקונסיסט. שביעות הרצון היא לא רק מהפתרון הטכנולוגי – הן של גלאסיקס והן של ה'בוט' - אלא מכל מעטפת השירות והתמיכה. חשוב לי גם לציין לשבח את העובדה שכשהצוות של קונסיסט הגיע להעביר לנציגי השירות שלנו הדרכה, הוא לא הסתפק רק בהדרכה טכנית, אלא גם סיפק לנו המון ערך בהיבט של תפעול מוקד שירות לקוחות דיגיטלי, כמו למשל דגשים למתן שירות בתקשורת כתובה בניגוד לשירות בתקשורת מדוברת. הצוות של קונסיסט צבר ניסיון רב בהקמת מוקדי שירות דיגיטלים אצל ארגונים אחרים, ואנחנו ללא ספק הפקנו המון תועלת מהידע הזה."
אודי בורג
אודי בורגממנהלי ארגון תורמי דם מתנדבים בישראל
קרא עוד
“היכולת של המתנדבים שלנו לספק מענה לפניות התייעלה פלאים... הם יכולים להתחבר ל-GLASSIX מכל מקום, בכל זמן....היישום של הבוט של המערכת בערוץ הוואטסאפ הפחית משמעותית את העומס על הנציגים...תודה ענקית לקונסיסט ולגלאסיקס על שמייד נענו לאתגר וגיבשו ויישמו עבורנו פתרון מושלם. הצוות בקונסיסט, בראשות משה אטיה (סמנכ"ל המוצרים והדיגיטל) ואריאל סהר (מנהל חטיבת הדיגיטל), נרתם למשימה באופן המקצועי, המסור והמהיר ביותר, והאפיון והיישום התבצעו באופן המקצועי והשירותי ביותר. בתוך זמן קצר ביותר כבר היינו באוויר, וגם לאחר הטמעת הפתרון, הצוות בקונסיסט תמיד זמין ומספק מענה לכל צורך ובקשה. התקשורת עם הציבור התייעלה משמעותית, ומכיוון שהכל מתקתק כמו שצריך, הדבר גם תורם לכך שתרומות הדם ממשיכות לזרום ולהציל חיים, וזו בסופו של דבר המטרה שלנו...”
הקודם
הבא

קבל הדגמה ומחירים

בין לקוחותינו: