אודות

אודות GLASSIX

גלאסיקס הוקמה בכדי לשנות את הדרך בה אנחנו משרתים את לקוחות הקצה שלנו ע"י מומחי שירות וטכנולוגיה שרוצים לתת לכם את הטוב ביותר. החברה הוקמה בשנת 2015. צוותי הפיתוח בגלאסיקס עובדים 24/7 בכדי לשפר ולחדש את המוצר על מנת להציע מוצר עדכני, חדשני ויעיל על-ידי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

אודות CONSIST

 GLASSIX משווקת ומיושמת בישראל באופן בלעדי על-ידי קונסיסט מערכות, שהיא חלק מקבוצת קונסיסט העולמית – חברת היי-טק בינלאומית המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ושירותים מקצועיים בתחומי טכנולוגיית המידע. 

קונסיסט הוקמה לפני יותר מ- 45 שנים ומעסיקה כ- 1,000 עובדים ברחבי העולם, לרבות בישראל, גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו ועוד. קונסיסט מתמחה בפיתוח מערכות תוכנה ומידע, בתשתיות מחשוב, בשיווק ויישום מערכות תוכנה של ספקים מובילים אחרים וכן בשירותים מקצועיים לפיתוח אצל לקוחותינו במסגרת של פרויקטים, שירותי יעוץ, מיקור חוץ והשמה. 

לקבוצת קונסיסט יש למעלה מ – 1400 לקוחות בישראל, כולל ארגונים מובילים במשק הכוללים מוסדות פיננסיים וחברות אשראי, חברות ביטוח, עיריות ומועצות, עשרות משרדי ממשלה וגופי סמך, חברות הייטק, חברות תקשורת גדולות ועוד. 

קונסיסט מספקת סל שירותים מגוון ומקיף ומאמינה כי רב-תחומיות הינו תנאי הכרחי לאספקת פתרונות מיטביים בעולם עסקי וטכנולוגי, מגוון ודינאמי.

קונסיסט מתמחה במערכות תוכנה מתוצרתה ומתוצרת ספקים נוספים וכן מתמחה בפיתוח ואינטגרציה של פרויקטי מיחשוב רחבי היקף באחריות כוללת. בנוסף מספקת החברה שירותי יעוץ לפיתוח והטמעת מערכות מידע ואספקת שירותי מיקור חוץ – Outsourcing. 

GLASSIX, כמו גם פתרונות התוכנה האחרים שקונסיסט משווקת ומיישמת, נתמכת על-ידי צוות מקצועי ומנוסה של מיישמים, מפתחים ותומכים טכניים אשר מספקים מענה אישי ומהיר לכל מאות לקוחות החברה ממוקד התמיכה הטכנית – HelpDesk – שמפעילה החברה בישראל. כל בעיה או צורך עסקי של לקוחותינו מקבל מענה מהיר, מקצועי ומיידי, ויעידו על כך מאות לקוחות החברה הכוללים את הארגונים המובילים במשק.  

 

פתרונות חכמים נוספים לטרנספורמציה דיגיטלית מבית קונסיסט

לקונסיסט ניסיון רב בפיתוח והטמעה של מערכות מורכבות המאפשרות לארגונים ולחברות לייעל את תהליכי התפעול באמצעות מערכות מתקדמות לניהול השירות בארגון, ייעול תהליכים עסקיים, מעבר לדיגיטל ומיקסום תקשורת עם לקוחות הארגון. הפתרונות של קונסיסט בתחום זה כוללים את: 

SysAid

מערכת ניהול הקריאות המובילה בישראל המותקנת אצל יותר מ-500 ארגונים

PB Digital

מערכת מובילה לעיצוב, יצירה הפצה וניהול של טפסים דיגיטלים חכמים

Doxi

מערכת חתימות דיגיטלית מתקדמת לניהול סבב חתימות על מסמכים ארגוניים

SENDIX

פלטפורמה חכמה לניהול קמפיינים בדיגיטל ולהפצת מסרים שיווקיים ופרסומיים בוואטסאפ

Consist AI - בוט קולי

פתרון בוט חכם, קולי וטקסטואלי, לאוטומציה של תהליכי שירות, מכירות ותמיכה

WYZE

מערכת ניהול ידע חכמה, מבוססת בינה מלאכותית, למוקדי שירות ומכירות ולניהול הידע בכלל הארגון

BLOX

כלי מתקדם ויעיל להפקה ויצירה של טפסים דיגיטלים חכמים ומעוצבים ולבנייה של תהליכי WORK FLOW ארגוניים הכוללים טפסי לקוח, טפסי הצטרפות ועוד.

NAGIX

מערכת חכמה להנגשה אוטומטית ויעילה של מסמכים, דוחות, פרוטוקולים וטפסים ארגוניים. NAGIX מספקת הנגשה יעילה לארגונים עם כמויות גדולות של מסמכים.

QLeader

מערכת חכמה לתיאום וניהול תורים המאפשרת למקסם את יעילות הארגון, למזער את זמני ההמתנה ולמקסם את חווית הלקוח.

דילוג לתוכן